Dzisiaj jest: 23.5.2019, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Ogłoszenie:

Rębak do drewna, gałęzi i zrzyn tartacznych. Rębak ciągnikowy WOM (Używany)

dodano: 2019.03.09 ważne do: 2019.06.07 wyświetleń: 107
5 999 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Rębak do drewna - Idealny sprzęt do robienia porządków w lesie i sadzie, zrębkowania zrzynów i odpadów tartacznych oraz cięcia gałęzi i pni mniejszych drzew - do 25 cm średnicy.

Obrotowa tarcza tnąca wyposażona w cztery noże - żadnej hydrauliki - przekaz obrotów na tarczę poprzez paski - niezawodny i bezpieczny system.

Świetny sprzęt do przekształcania bezwartościowych gałęzi na łatwy do przechowywania i palenia opał biomasę - zrębki. Są one również surowcem do dalszego produkcji pelletu lub brykietu drzewnego. Zrębki można również wykorzystywać jako ekologiczną ściółkę dla roślin i zwierząt, a zrębki z drzew owocowych do wędzenia.

Sprzęt firmowy: Producent POLEXIM model: "W C-8 " Jestem pierwszym właścicielem. Data produkcji 2011. Używany był na własne potrzeby - nie był nadmiernie eksploatowany, jest w dobrym stanie i jest gotowy do pracy. Sprzedaję z powodu zmiany profilu działalności. Do pracy wystarczy ciągnik Ursus 360.

Odbiór osobisty w Kościerzynie (woj pomorskie), pomogę zorganizować transport lub wysyłka kurierem (ok 250 zł).

Polecam!

Tagi: stihl, husqvarna, forwarder, harwester, ursus, zetor, MTZ, john deree, fendt, rębak, rozdrabniacz, młyn, zrębki, zrembki, pelet, pellet, brykiet, trociny, wióry,
 
Kontakt
Łukasz
83-400 Kościerzyna, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama