Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Ogłoszenie:

Doniczki produkcyjne spinane Rozsada i Uprawa roślin (Nowy)

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2020.09.21 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Doniczki produkcyjne spinane (cylinderki, pierścienie, osłonki produkcyjne),  szkółkarskie do rozsady i uprawy roślin.

Stwórz roślinie dobre warunki na starcie

Zastosowanie:
Służą do wysiewu nasion, produkcji rozsady oraz uprawy.
Wszechstronne zastosowanie w produkcji i uprawie kwiatów, ziół, warzyw, krzewów
Specjalna Spinana Doniczka produkcyjna dostosowana jest do konkretnych roślin, funkcji oraz, charakteru produkcji. Produkujemy doniczki od rozmiaru 5x6 (średnica 5cm wysokość 6cm) do 35x22 (średnica 35cm wysokość 22cm)

Donice spinane  są tanie, poręczne, praktycznie łatwe w przechowywaniu i nie zajmują dużo miejsca.  Stwarzają maksymalnie dobre warunki uprawowe.
Produkujemy Doniczki / pierścienie spinane wykonane są  z twardej foli PCV (polichlorek winylu)  pochodzącej z  recyklingu. Polichlorek winylu jest odporny na działanie kwasów, a nawet rozcieńczonych wodorotlenków, alkoholi, benzyny, olejów i wielu innych. Posiada on doskonałą odporność na korozję, dużą wytrzymałość mechaniczną i zdolności izolacyjne.

Nasze donice efektywnie poprawiają wzrost systemu korzeniowego roślin, tworzące duży system korzeniowy. Sadzonki wysadza się do gruntu wraz z osłonkami. Nasze osłonki pozwalają na uzyskanie naturalnego układu korzeni sadzonek bez ich deformacji. Zapewniają one silny wzrost oraz  dobry system korzeniowy, dzięki temu roślina jest silna i zbilansowana. Sadzenie przy użyciu doniczek spinanych nie powoduje naruszenia delikatnego systemu korzeniowego.

Do pikowania najlepiej używać specjalnych,  spinanych, plastikowych pierścieni, w których pierwszą warstwę podłoża mocno się ubija, następnie uzupełnia całość resztą podłoża, sadzi siewkę i ustawia w plastikowych lub ażurowych skrzynkach.

Zaletą pierścieni jest oszczędność miejsca, gdyż po złożeniu zajmują go niewiele, a także mniejsze ryzyko uszkodzenia korzeni, gdyż przed sadzeniem rozsady na miejsce stałe pierścień się rozpina, nie naruszając systemu korzeniowego. Po przewiezieniu na uprawę zdejmuje się otoczki i zachowuje do dalszej hodowli.

Nasze produkty wykorzystywane są również do produkcji wielolatek różnych gatunków drzew leśnych (sosna, świerk, jodła, modrzew, buk, lipa i inne). Pierścienie ustawia się na podkładce z folii, betonu lub asfalcie, następnie napełnia substratem do 1/3 wysokości, ustawia sadzonki i uzupełnia substratem jednocześnie go ugniatając. Szkółkowanie sadzonek do pierścieni odbywa się w miejscu ich dalszej hodowli. Dobrze związany korzeniami substrat nie wysypuje się z pierścienia. Przed sadzeniem pierścienie zdejmuje się do dalszego użytkowania).

Jest to najlepszy wybór, jeśli zależy Państwu na doskonałej jakości sadzonek lub produkują Państwo rośliny szkółkarskie.

Doniczki produkcyjne spinane Rozsada i Uprawa roślin

http://oslonki.net.pl/

[email protected]
tel. 535 352 093
 
Kontakt
Global
Lusina, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama