Dzisiaj jest: 16.8.2018, imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Ogłoszenie:

Sprzedam kombajn do ziemniaków ANNA. Stan bardzo dobry (Używany)

dodano: 2018.08.08 ważne do: 2018.11.06 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Sprzedam kombajn do ziemniaków Anna w bardzo dobrym stanie. Cena - 18 900 zł do negocjacji. 
Sprzedam kombajn do ziemniaków Anna w bardzo dobrym stanie. Kombajn jest już nowszego typu i ma nowy typ taśmy do wyładowywania ziemniaków ze zbiornika, dzięki czemu ziemniaki nie są uszkadzane oraz nie spadają na ziemię pomiędzy prątkami. W zasadzie była to ostatnia wersja kombajnu Anna. Kombajn ma dorobiony widoczny na zdjęciu kosz na małe i uszkodzone ziemniaki. Kombajn stan idealny.
Sprzedaje kombajn ziemniaczany ze względu na zakończenie uprawy ziemniaków. Do tej pory były sadzone dwie sadzarki i tyle też kombajn był używany. Nie wymaga żadnych nakładów. Cena do negocjacji. Kontakt 502 592 744. Okolice Rawy Mazowieckiej - Skoczykłody.
Mam też do sprzedania wycinak do kiszonki FELLA SD160 na dwa noże. - 4500 zł do negocjacji
Wycinak do kiszonki/kukurydzy FELLA SD160 na dwa noże wycinające, z windą do wycinania na dużych pryzmach, stan bardzo dobry. Docisk - płynna regulacja cięcia, winda która umożliwia wycinanie z różnych wysokości, podnośnik windowy umożliwia wycięcie niskiej lub wysokiej kostki, sprawny technicznie. Więcej informacji pod telefon 502 592 74 
Garażowany. Po wycięciu ze względu na brak naruszenia kiszonki, kukurydza nie grzeje się. Okolice Rawy Mazowieckiej - województwo łódzkie. 
Kontakt
Leszek i Łukasz
96-130 Skoczykłody, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama