Dzisiaj jest: 24.5.2019, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Ogłoszenie:

Mini ładowarka, super mała, wielofunkcyjna super narzędzie uniwersalne

dodano: 2018.07.30 ważne do: 2019.06.01 wyświetleń: 559
Szczegóły ogłoszenia
sprzedam miniładowarke wraz z osprzętem sprawna, info. tel. 691 90 93 93 +++++
Do sprzedania mini ładowarka, (Skidster = jak Sherpa itp) urządzenie super małe, mieści się na małą przyczepkę lub wózek dla kłada, super silna jak na swoje małe gabaryty, bardzo zwrotna, do tego posiada mocne światła LED, można ją uruchamiać kluczykiem z rozrusznika lub z linki rozruchowej, w komplecie 2 łyżki (mała + duża), mała założona właśnie do ładowarki. Urządzenie wielofunkcyjne posiada dodatkowe złącza hydrauliczne na urządzenia opcjonalne typu zamiatarka, koparka, wąsy typu krokodyl do wideł, młot, wiertnica, kosiarka... itp.

W większości potrzeb gospodarskich, a także budowlanych dobre, proste, nie duże, lekkie i uniwersalne urządzenie jak Skidster (błędnie: Skider) to niezbędne narzędzie na co dzień. Zwykłe ciągniki są po prostu bezradne: za ciężkie, za duże. Nawet najmniejszy ciągnik Ursus c330 lub cudaczny "łamaniec"nie daje rady, nie nadaje się do prac takich jak Skidster lub Sherpa.
Miniładowarka króciutka, malutka, wąska, wejdzie w każde miejsce, transportować można nawet i samochodem typu furgon (np.VW Cady), bus lub pickup. Konstrukcja tej Miniładowarki wykonana z porządnej grubej stali zachodnią technologią.
Kontakt
sprzedam
WARSZAWA, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się: